קידום אורגני בגוגל

כל אחד שצריך שירות, מוצר או מידע נכנס לגוגל, מקיש מילות מפתח ומקבל שפע של תוצאות. קידום אורגני מסייע לכם להופיע בראש רשימת התוצאות של גוגל ולהגדיל את אפשרות החשיפה שלכם למיליוני הגולשים שמחפשים את השירות שאתם נותנים

באזז אינטראקטיב - פרסום ושיווק באינטרנט

מאינסטלטור שמחכה לטלפון שיצלצל ועד לחברת הנדל"ן שמחכה לשוכרים או לקונים שידפקו על דלתה, היום אף אחד לא יושב על הכסא וממתין בלי לעשות שום דבר. האינטרנט ובעיקר מנוע החיפוש של גוגל מאפשרים לנו להנות מאפשרויות חשיפה למיליוני לקוחות פוטנציאליים, תוך סיווג, ניתוח מדוייק של השוק והגדלה של חשיפה לקהל רלוונטי וממוקד. קוראים לזה קידום אורגני בגוגל וזה משהו שכל בעל אתר חייב להכיר.

מה זה קידום אורגני בגוגל?

היום כולנו ניגשים למנוע החיפוש של גוגל כשאנחנו מחפשים מוצר, שירות או מידע כלשהו, על כל נושא ובכל תחום שבעולם. מהזמנת חופשה בחו"ל ועד רכישת בגדים דרך האינטרנט, אנחנו יודעים שיש כתובת אחת ויחידה שבה נקבל הכי הרבה תוצאות במינימום מאמץ. אנחנו ניגשים לאינטרנט, פותחים את הדפדפן של גוגל ומקישים מילות מפתח שיובילו אותנו אל מגוון רחב של אתרים רלוונטיים.

כל בעל אתר צריך להיות ברשימה הזו. להכיר את עולם הקידום האורגני, להבין את משמעות מילות המפתח ושיטות הקידום המוכרות היום ולרצות להופיע הכי גבוה ברשימת תוצאות החיפוש, מה שיגדיל משמעותית את הסיכוי לחשיפה לכמה שיותר אנשים שמחפשים את השירות או המוצר שיש לו להציע.

מהם היתרונות של הקידום האורגני?

כאשר אתר האינטרנט מקודם באופן אורגני בגוגל ומשתלב במנוע החיפוש, מטפס ברשימת התוצאות ומגיע למקום של כבוד, אנחנו יודעים שעשינו עבודה טובה – הגדלנו את הסיכוי לחשיפה משמעותית. העבודה הזו, שהיא לא עבודה פשוטה אלא עבודה יומיומית ולעיתים קשה (אבל אנחנו לא מתלוננים) היא הסוד של הקידום האורגני בגוגל. השקעה בעבודה איטית ותקופתית, כדי לקבל לאורך זמן תוצאות מעולות.

איך יוצרים קידום איכותי בפועל?

בפועל קידום אורגני בגוגל כולל שפע של פעולות שחייבים לעשות כדי שהאתר יעמוד בסטנדרטים שהציבה גוגל ובכך יזכה לקידום במנוע החיפוש שלה. על הפעולות האלו, שנאספו תחת תהליך שנקרא אופטימיזציה או SEO (Search Engine Optimization) אמון בונה ומקדם האתר.

השלב הראשון הוא בדיקה של האתר, הכרות עם השירות והתוכן שהוא מציע, למידה על מתחרים פוטנציאליים, מילות מפתח רלוונטיות ועל קהל היעד. בניית האתר, שהיא השלב הראשוני לכל קידום אתר, כוללת פעולות טכניות שפותרות בעיות שונות לפי דרישת גוגל והופכות את האתר למהיר, קל לשימוש ואופטימלי לפי הדרישות.

האופטימיזציה של האתר כוללת בניית עמודים באתר בצורה הנכונה, שימוש בתמונות וסרטונים, שילוב של מילות מפתח רלוונטיות בתכנים המועלים לאתר, תחזוקה קבועה של קישורים מאתרים שונים וקישורים אל אתרים שונים, תהליך שמחייב עבודה יומיומית וקבועה ועוד מגוון רחב של פעולות שתפקידן להפוך את האתר למעודכן, חשוף, מוכר ומקושר.

כל הדברים האלו יחד מביאים לקידום אורגני של האתר בתוך מנוע החיפוש של גוגל ובכך, באופן טבעי ואורגני, להגדלת החשיפה של האתר ושל העסק המוצג בו.

למה צריך חברת קידום אתרים?

כחברת בניית אתרים וקידום אתרים אנחנו הופכים את כל התהליך להרבה יותר פשוט עבור הלקוחות שלנו, כשאנחנו מציבים משלב בניית האתר את תהליך הקידום האורגני בגוגל מול עינינו. קידום אורגני בגוגל מתבצע דרך בניית האתר לפי כל הסטנדרטים, קידום דרך תכנים, קישורים, עבודה ברשתות החברתיות ועוד ומעקב בלתי פוסק אחרי התוצאות, בשאיפה מתמידה להגדיל את החשיפה עוד ועוד. אם אתה רוצה להצטרף לעסקים רבים שכבר נהנים מתוצאות טובות של קידום אורגני בגוגל, אנחנו כאן מאחורי המקלדת – מחכים לעשות את העבודה בשבילך ולקצור הצלחות!

רוצה לייצר באזז לעסק שלך?