פרסום בפייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית המובילה בעולם. מדי דקה נכנסים לאתר מיליוני אנשים בכל רחבי העולם שנחשפים לתכנים שמייצגים את עולמם, כפי שהם רואים אותו. המשמעות הפשוטה לפרסם: חשיפה עצומה לקהל יעד ממוקד.

פרסום בפייסבוק הוא כלי שבו משתמשות היום חברות גדולות וקטנות ובו נעזרים גם ארגונים, נותני שירות, אנשי עסקים עצמאיים וכל מי שיש לו מוצר, שירות או מסר להעביר לעולם. היתרון של פרסום בפייסבוק לכל האנשים האלו וגם לך, הוא שמדובר בכלי יעיל וממוקד. לא צריך לשגר קמפיין פרסומי לעולם ולקוות שמישהו ישים אליו לב. בזכות עבודה נכונה מאחורי הקלעים, אפשר ליצור קמפיין ממוקד שמגיע לאנשים הנכונים, אלו שיש סיכוי טוב בהחלט שירצו את המוצר או השירות.

למה צריך עמוד עסקי בפייסבוק?

הצעד הראשון בכל קמפיין פרסומי בפייסבוק הוא לפתוח עמוד פייסבוק לעסק או לשירות שאתה נותן. מאינסטלטור שעובד ביישוב קטן ועד לחברת בגדים שמוכרת את מוצריה בכל רחבי העולם, לכולם יש עמוד עסקי בפייסבוק שדרכו הם שומרים על קשר עם אנשים שעושים לייק על העמוד כי הם רוצים לקבל עדכונים על השירות.

עמוד עסקי בפייסבוק הוא הקשר הישיר הטוב ביותר עם גולש ברשת החברתית, הוא מאפשר לעדכן את העוקבים אחרי העסק באופן רציף, ליצור קהילה סביב העסק, להעניק הטבות שיובילו לרווחים ועוד.

מה זה קידום ממומן בפייסבוק?

לצד העמוד העסקי, אפשר לקדם את העסק או האתר דרך הפייסבוק באמצעות פרסום ממומן. קידום ממומן בפייסבוק מתבצע דרך מודעות שמופיעות בעמודי הפייסבוק אצל גולשים לפי סיווג, כאשר ניתן לפלח מיהו קהל היעד של המודעה – איזה גיל, מהם תחומי העניין, מאיפה הגולש מגיע וכו'.

זו אפשרות לפרסם מודעה קצרה וקולעת שתוביל את הגולש להקליק ולהיכנס לקבל פרטים נוספים, עם סיכוי גבוה יותר לחשיפה מול קהל יעד ממוקד. התשלום על הפרסום נקבע לפי קליקים וכניסות, כאשר אפשר להגדיר את תקציב הקמפיין מראש.

למה כדאי לפרסם בפייסבוק?

הפייסבוק מאפשר לך לפרסם מודעות ותכנים שיווקיים בעלות נמוכה מאד, לקהל יעד ממוקד מאד. החשיפה של התכנים היא עצומה, שכן מיליוני אנשים נכנסים לפייסבוק מדי רגע. עם זאת, קל ופשוט לפלח את הקהל הזה ולמקד את הקמפיין בקהל יעד רלוונטי.

בנוסף, הפייסבוק מאפשר לך להיות בקשר ישיר עם הלקוח הפוטנציאלי או הקיים ולעדכן אותו כל הזמן במה שקורה, מה שיוצר תחושת קהילה ותחושה של נאמנות.

אחרי כל מה שקורה בפייסבוק קל לעקוב. מאחורי כל עמוד פייסבוק עסקי יש מערכת סטטיסטיקות ונתונים שמאפשרת לך לעקוב אחר הפעילות ולראות מה גודל החשיפה וכך גם מאחורי כל מודעה שאתה מפרסם.

פרסום בפייסבוק הוא כלי מעולה לבעלי עסקים, שירותים וארגונים שרוצים להיות בולטים בשטח במקום שבו החשיפה היא מקסימלית. אנחנו עומדים בכל יום מאחורי קמפיינים בפייסבוק ונשמח לעמוד גם מאחורי הקמפיינים שלך, תוך עבודה מקצועית, אמינה וחסרת פשרות. 

רוצה ליצור באזז?