תחזוקת אתרים

כל בעל עסק, נותן שירות או ארגון שרוצה להעביר מסר עושה זאת באמצעות האינטרנט. אתר אינטרנט שזוכה לקידום נכון, תחזוקה שוטפת ותוכן מדוייק ומכוון מטרה יעשה את העבודה וייצור חשיפה גדולה יותר לכל דבר שתרצו לקדם

באזז אינטראקטיב - פרסום ושיווק באינטרנט

הרגע הזה שבו אתה יושב מול המסך ורואה את האתר שלך קורם עור וגידים הוא רגע מרגש מאד. זהו המקום שבו תוכל לקדם את המוצרים שלך, השירות שאתה נותן או את הרעיונות שלך, תלוי מה אתה מעוניין להציג לקהל הגולשים. לא מספיק לבנות אתר מוצלח ולהעלות אותו אל האוויר, אלא גם לתחזק אותו בצורה קבועה, לעדכן ולקדם אותו.

מה כוללת תחזוקת אתר?

תחזוקת אתר כוללת התאמה לקידום (אופטימיזציה) לפי כללי הקידום של מנוע החיפוש של גוגל, ניהול של התוכן שעולה לאתר, עדכונים שוטפים וכן הדרכה ותמיכה בבניית אפליקציות וקידום האתר. כל הפעולות האלו ועוד הרבה אחרות דורשות מקצוענות וניסיון רב, בנוסף לידע טכני, יכולת לחקור את שוק האינטרנט ואת קהל היעד ויכולת לייצר תכנים איכותיים לאורך זמן.

מהי אופטימיזציה?

התאמה לקידום או אופטימיזציה פירושה עבודה טכנית מאחורי הקלעים של האתר כדי להפוך אותו לאתר קל לשימוש, נגיש ונוח למשתמש ומול הגולש-  להציג כל הזמן תכנים חדשים. אתר שאין בו תוכן עדכני הוא אתר שלא יופיע בראש רשימת תוצאות החיפוש בגוגל ולכן מדובר בעבודת תחזוקה קבועה והכרחית.

ככל שהמבנה של האתר יהיה ברור וקל יותר לשימוש כך הוא יקודם יותר במנועי החיפוש. השירות ניתן על ידי חברות קידום ותחזוקת אתרים וכדאי תמיד להיעזר במקצוענים כדי לעשות זאת.

מה זה אומר לעדכן את האתר?

עדכון האתר הן מבחינה טכנית והן מבחינה תוכנית הוא עוד נושא חשוב שצריך להתייחס אליו כשמתחזקים את האתר. חשוב לדאוג כל הזמן שהאתר יהיה מתקדם ככל האפשר מבחינה טכנית, שהוא יתעדכן לפי מה שקורה באתרים אחרים מובילים ברשת ושהוא ישמור על עצמו כל הזמן ב"אש גבוהה".

האתר צריך להיות מעודכן בכך שיועלו אליו כל הזמן תכנים שיווקיים ומאמרים, שמסתמכים על מילות מפתח לפי מחקר שוק מדויק ולפי כל כללי הקידום במנועי החיפוש. האתר צריך לאפשר יצירת קשר עם בעל האתר כך שלקוח פוטנציאלי יוכל תמיד ליצור קשר.

עדכון האתר מתייחס לכל הדברים האלו, שמתחדשים כל הזמן ושומרים על האתר רלוונטי.

ניהול תוכן מקצועי

כל תוכן שמועלה לאתר האינטרנט צריך להיות רלוונטי לנושא האתר, לכלול מילות מפתח ולהיות מגובה בתמונות ובסרטונים, שמוסיפים לערך של המידע באתר. על כל הדברים האלו אחראי מי שמנהל התוכן וניהול התוכן עצמו הוא חלק חשוב בתוך תחזוקת האתר, חלק שצריך להיעשות על ידי איש מקצוע בעל ניסיון.

הדרכה ותמיכה – כמה זה חשוב?

כל אפליקציה חדשה שעולה אל האתר, כל בעיה טכנית שצריך לפתור וכל שאלה שנשארת פתוחה אצל הגולש או אצל מי שהאתר מייצג אותו גוררים צורך בפתרון מקצועי. הדרכה ותמיכה מתבצעת על ידי מתחזק אתרים מקצועי, שמכיר את האתר על כל מאפייניו.  

אנחנו מציעים תחזוקת אתרים שוטפת ואיכותית, שכוללת את כל הפעולות הדרושות להבטיח שהאתר שלכם יהיה מעודכן, יפעל בצורה הטובה ביותר ויעמוד בראש רשימת התוצאות של מנועי החיפוש.